menusearch
sepehreroshan.ir

تخصیص پروژه به ۲۱ هزار نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در زنجان

جستجو
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۸:۵۵:۵۶
۱۴۰۲/۷/۴ سه شنبه
(0)
(0)
تخصیص پروژه به ۲۱ هزار نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در زنجان
تخصیص پروژه به ۲۱ هزار نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در زنجان

سپهر روشن - مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه ۱۰۰ هزار و ۶۲۶ نفر در طرح نهضت ملی مسکن این استان ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد برای ۲۱ هزار و ۲۷۳ متقاضی تخصیص پروژه شده است.

 

اصغر اسماعیلی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از مجموع آمار ثبت نام شدگان ۵۳ هزار و ۵۲۲ نفر به دلیل داشتن مالکیت شخصی، فرم ج قرمز، استفاده از تسهیلات بانکی در بخش مسکن، واریز نکردن آورده، عدم مراجعه و نداشتن پنج سال سابقه سکونت و غیره رد درخواست شدند. هفت هزار و ۹۴ نفر هم از طرح نهضت ملی مسکن در استان انصراف دادند.

وی سهمیه ابلاغی استان زنجان در قانون جهش تولید مسکن برای چهار سال را ۶۸ هزار و ۱۱۲ واحد مسکونی شامل مسکن حمایتی، مسکن روستایی، نوسازی بافت فرسوده و مسکن خودمالکی ذکر کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه ۱۰۰ هزار و ۶۲۶ نفر در طرح نهضت ملی مسکن این استان ثبت نام کردند که از این تعداد برای ۲۱ هزار و ۲۷۳ متقاضی تخصیص پروژه شده است.، ادامه داد: از کل ثبت نامی ها در سامانه نهضت ملی مسکن، تعداد متقاضیان حائز شرایط ۳۷ هزار و ۵۳۳ نفر بوده است.

اسماعیلی افزود: تعداد واحدهای مسکونی شروع شده در قالب نهضت ملی مسکن در استان ۱۸ هزار و ۹۶ واحد است.

وی با بیان اینکه تعداد واحدهای دارای قرارداد با سازنده در طرح نهضت ملی مسکن بیش از ۱۸ هزار و ۶۹۶ واحد مسکونی است افزود: تعداد واحدهای تکمیل شده و یا در مرحله فونداسیون نیز ۱۷ هزار و ۸۲۸ واحد است.

اسماعیلی تعداد واحد مسکونی اتمام و یا در مرحله اسکلت و سقف را ۱۷ هزار و ۴۴۲ واحد عنوان کرد و گفت: ۱۳ هزار و ۱۲۷ واحد نیر در مرحله اتمام و یا سفت کاری است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان خاطرنشان کرد: همچنین هفت هزار و ۷۶۷ زن سرپرست خانوار و پنج هزار و ۵۳۴ نفر هم تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی) در طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کردند.

آخرین اخبار