menusearch
sepehreroshan.ir

صدور پروانه بهره برداری صنعتی در زنجان ۳۸ درصد افزایش یافت

جستجو
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۲۱:۵۸
۱۴۰۲/۷/۹ یکشنبه
(0)
(0)
صدور پروانه بهره برداری صنعتی در زنجان ۳۸ درصد افزایش یافت
صدور پروانه بهره برداری صنعتی در زنجان ۳۸ درصد افزایش یافت

سپهر روشن - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تعداد ۸۵ پروانه بهره برداری صنعتی در این استان در ۶ ماهه نخست امسال صادر شد که نسبت به مدت مشابه گذشته ۳۸ درصد رشد یافته است.

 

مجید گلشنی منفرد افزود: تعداد پروانه های بهره برداری در استان تاکنون هزار و ۲۳۸ مورد و میزان سرمایه گذاری این طرح ها بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان است.

وی خاطرنشان کرد: مبنای این عدد، اسنادی است که در ابلاغ پروانه های بهره برداری آمده که گاهی برای سال های پیش است و اگر بخواهیم با نرخ های اکنون این ارقام را به روز کنیم، عدد سرمایه گذاری صنعتی استان خیلی بالاتر می‌شود.

گلشنی منفرد اظهار کرد: طی ۶ ماهه نخست امسال نزدیک ۵۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان جذب شده که این رقم هفت برابر میزان سرمایه گذاری در مدت مشابه سال گذشته است.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت در واحدهای صنعتی استان برای سه هزار و ۶۶۰ نفر اشتغال ایجاد شده که در این زمینه نیز میزان رشد نسبت به ۶ ماهه نخست سال گذشته ۲۷۷ درصد است.

گلشنی منفرد افزود: در زمان حاضر ۴۸ هزار و ۵۰۰ نفر در واحدهای صنعتی استان مشغول به کار هستند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بر اساس گزارشی که از سوی وزارت کشور منتشر شده، استان زنجان در نیمه نخست امسال در حمایت از طرح‌های سرمایه گذاری، رتبه نخست کشور را به دست آورده است.

 

هدر سایت
آخرین اخبار