menusearch
sepehreroshan.ir

پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان

جستجو
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۵:۴:۱۵
۱۴۰۲/۸/۲۹ دوشنبه
(0)
(0)
پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان
پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان

سپهر روشن - مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان پیشرفت فیزیکی پروژه های نهضت ملی مسکن درغرب و شرق شهر زنجان را بیش از ۶۰ درصد اعلام کرد و گفت: برخی از پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان بیش از ۶۹ تا ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که تعداد قابل توجهی از پروژه ها تا پایان سال قابل واگذاری است.

 

 

اصغر اسماعیلی با بیان اینکه تامین زیر ساختها در واحدهای مسکونی قابل تحویل ازتاکیدات استاندار بوده و در اولویت است،اظهار کرد: در بازه زمانی کوتاهی که تا سفر رئیس جمهور داریم باید تمام زیر ساختها در پروژه ها آماده و تامین شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با تاکید بر اینکه در تامین بخش انشعابات پروژه های نهضت ملی مسکن مشکل داریم،افزود: تامین انشعابات داخل سایت را خودمان انجام دادیم ولی باید این مهم در سریع ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد.

اسماعیلی میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه های نهضت ملی مسکن درغرب و شرق شهر زنجان را بیش از ۶۰ درصد اعلام کرد و بیان داشت: برخی از پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان بیش از ۶۹ تا ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که تعداد قابل توجهی از پروژه ها تا پایان سال قابل واگذاری است.

در زمان حاضر بیش از ۱۹ هزار واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان در حال ساخت است که حدود ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد آن در شهر زنجان و مابقی در سایر شهرهای استان قرار دارد.

سهم استاد زنجان در طرح نهضت ملی مسکن احداث ۶۸ هزار واحد مسکونی است‌.

هدر سایت
آخرین اخبار