menusearch
sepehreroshan.ir

گلایه استاندار زنجان از همراهی نکردن بانک‌های خصوصی در توسعه استان

جستجو
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۵:۹:۴۳
۱۴۰۲/۳/۷ یکشنبه
(0)
(0)
گلایه استاندار زنجان از همراهی نکردن بانک‌های خصوصی در توسعه استان
گلایه استاندار زنجان از همراهی نکردن بانک‌های خصوصی در توسعه استان

محسن افشارچی روز یکشنبه در کارگروه اشتغال استان، افزود: البته عمکرد ۲ بانک خصوصی در اعطای تسهیلات اشتغال شایسته قدردانی است ولی در مجموع از بانک های خصوصی در استان بیشتر از اینها انتظار می‌رود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به هدفگذاری ایجاد ۱۴ هزار و ۶۴۹ شغل در استان در سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: نکته قابل توجه در این هدفگذاری، رصد و راستی آزمایی اشتغال ایجاد شده در استان ها است که با دقت انجام می‌شود.

استاندار زنجان بر ضرورت همراهی بانک های دولتی و خصوصی در پرداخت تسهیلات اشتغال تاکید کرد و گفت: بانک ها در استان لازم است بیش از میزان کنونی در موضوعات مربوط به توسعه در استان نقش آفرینی کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز در این جلسه به برش های شهرستانی برنامه اشتغال در سال جاری اشاره کرد و گفت: از مجموع ۱۴ هزار و ۶۴۹ شغل هدفگذاری شده برای امسال در استان، سهم شهرستان ابهر ۲ هزار و ۹۳۰ مورد، سهم شهرستان ایجرود ۵۸۶ مورد، سهم شهرستان خدابنده هزار و ۹۰۴ مورد، سهم شهرستان خرمدره هزار و ۶۱۱ مورد، سهم شهرستان زنجان پنج هزار و ۸۶۰ مورد و سهم شهرستان های سلطانیه، طارم و ماهنشان هر کدام ۵۸۶ مورد است.

طیب جعفری با بیان اینکه سهم این استان از تسهیلات تبصره ۱۶ برای اشتغالزایی ۱۴۰۰ میلیارد تومان است، گفت: بنیاد برکت، بنیاد علوی، سازمان بسیج سازندگی، سازمان بسیج مستضعفین، سپاه، ارتش، بنیاد مسکن، بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرماندهی انتظامی استان از کارگزاران پرداخت این تسهیلات در استان هستند.

 

خبرنگار: عباس خدابنده لو

هدر سایت
آخرین اخبار