امام جمعه زنجان: مقاومت ما باعث هزینه دادن دشمن شده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه بر اساس فرمایس رهبر معظم انقلاب ذلت و کوتاه آمدن در برابر دشمن هم هزینه دارد، افزود: البته ما با استقامتمان باعث هزینه دادن دشمن شدیم و همین است که انقلاب امروز با صلابت تمام ایستاده است.

دولت سیزدهم، بایدها و نبایدها

با نزدیک شدن به زمان تشکیل کابینه سیزدهم به نظر می‌رسد که سیدابراهیم رئیسی باید پاسخ اعتماد مردم را به خوبی بدهد. چنانچه او بارها بر ویژگی‌هایی چون مردمی بودن، جهادی بودن، عدالت‌خواه و ضدفساد بودن مسوولان آتی به عنوان شرط همکاری با دولت اشاره داشته است.

صدای خاموشان!

از قیاسش خنده‌ آید خلق را، وقتی که میزان‌مشارکت در انتخابات ایران با سوئیس مقایسه‌ شود ولی میزان رفاه‌‌ ایران با یَمن‌ و سومالی و میزان امنیت با سوریه! خاموشان انتخابات‌ما و اروپا، بسیار متفاوتند. مسئولان اروپایی انتخابات را صحنه جنگ مسیح و شیطان! نمی‌دانند.آنها نه انتخابات خود را، رفراندوم…

رییسی: زمینه های توسعه اقتصادی در زنجان وجود دارد

حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با توجه به وجود معادن، زمینهای حاصلخیز کشاورزی و جاذبه های گرشگری در زنجان، امکان توسعه اقتصادی در این استان در زمینه های مختلف وجود دارد.

رییس شورای وحدت اصول گرایان در زنجان: رد‌ صلاحیت ها برای مردم خوشایند است

رییس شورای وحدت اصولگرایان زنجان با بیان اینکه رد صلاحیت ها برای مردم خوشایند است، گفت: مردم از رد شدن فردی که در هشت سال مدیریتش آنان را اذیت کرده ناراحت نمی شوند، این پرسش مطرح است که چنین فردی در هشت سال چکار کرده که دوباره می خواهد کاندیدا شود، اگر توانی داشت باید در اداره امور نشان می داد.

آخرین اخبار

فهرست