menusearch
sepehreroshan.ir

این خانه از پای بست ویران است!

جستجو
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۵:۵۱:۱۰
۱۴۰۲/۳/۷ یکشنبه
(0)
(0)
این خانه از پای بست ویران است!
این خانه از پای بست ویران است!

سپهر روشن- زهرا رسولی: می‌گویند زنجان ۵۰ حزب دارد، ۲۶ حزب اصلاح طلب، ۲۰ حزب اصولگرا و بقیه هم مستقل هستند .اما به جز چند حزبی که در کشور هم شناخته شده هستند، مابقی احزاب فقط اعلام موجودیت کرده اند.

روال کار همین است، هر چهار سال یکبار که نزدیک انتخابات می‌شویم، تعدادی حزب ابراز موجودیت می‌کنند و با بیانیه های کاملا سیاسی مقاصد و اهداف خود را اعلام می‌کنند، اما همین که انتخابات تمام می‌شود، نیست می‌شوند ! بی خاصیتترین فعالیتهای گروهی در زنجان مربوط به احزاب است، نه نقشی در انتخاب مدیران دارند، نه تاثیری در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری دارند، فقط در ایام نزدیک انتخابات چند حزب به احزاب قبلی اضافه می‌شود.

احزاب زنجان یک کار دیگر هم انجام می‌دهند، هر سال یک انتخابات هم بین خودشان برگزار می‌کنند و به نوبت یک کاندیدای اصولگرا و یا اصلاح طلب رئیس خانه احزاب می‌شود، همین! بی انصافی است اگر این را هم نگوییم که خانه احزاب هر سال در روز قدس، 13 آبان و 22 بهمن یک بیانیه هم صادر می‌کند که عریضه خالی نماند !نقش احزاب در زنجان به همین چند کار مهم خلاصه می‌شود،

چند روز قبل هم انتخابات خانه احزاب برگزار شد و یک نفر از اصلاحطلبان ریاست خانه ای که اصلا وجود ندارد را به عهده گرفت، هیچ تغییری در رویه ایجاد نشده است، همان آش است و همان کاسه فقط اسامی عوض شده است، چون قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد. همین چند وقت قبل بود که رئیس خانه وقت احزاب زنجان اعلام کرد که احزاب در تعیین مدیران و در وضعیت مدیران هیچ نقشی ندارند !حال سوال اینجاست، تعطیل کنید این خانه را که از پای بست ویران است!

هدر سایت
آخرین اخبار